top of page

O NAS

Jesteśmy absolwentami Akademii Leona Koźmińskiego - warszawskiej uczelni biznesowej, już od 2009 roku wymienianej w prestiżowych rankingach dziennika “Financial Times”. Od wielu lat związani jesteśmy

z rynkiem nieruchomości oraz finansami.

JU & MI WNĘTRZA Z DUSZĄ to tak naprawdę owoc naszej długoletniej przyjaźni, pasji do aranżacji wnętrz

i zamiłowania do sztuki. Misją naszej firmy home stagingowej jest pomoc ludziom w przygotowaniu nieruchomości na sprzedaż lub wynajem, przy małym nakładzie finansowym i z szybkim czasem realizacji, bo jak wiadomo... liczy się pierwsze wrażenie! 

WhatsApp Image 2021-01-30 at 20.36.23.jp

JULIA ŻESŁAWSKA

WhatsApp Image 2021-01-30 at 20.35.29.jp

MICHAŁ SZOSTEK

O nas: Członkowie zespołu
Cafe Interior

NASZA HISTORIA

Inspiracja do założenia naszej firmy pojawiła się w pewien deszczowy wieczór, kiedy przyszło nam pomóc

w wynajmie mieszkania naszego wspólnego znajomego. Lokal w kamienicy na Mokotowie był zaniedbany, pusty i zimny, nic więc dziwnego, iż nikt od miesięcy nie zdecydował się na jego wynajem. 


Jednak przyglądając się tym zakurzonym mosiężnym żyrandolom, ręcznie zdobionym szyfonierom

i przechadzając się po nieco skrzypiących dębowych deskach, zrozumieliśmy, jaki potencjał drzemie w tym mieszkaniu. Postanowiliśmy więc dać mu duszę. 


Dzięki niewielkiej inwestycji, jaką było zaledwie 400 zł - już po jednym dniu udało nam się podnieść standard mieszkania i wynająć nieruchomość w ciągu dwóch kolejnych dni. Efekt wizualny można zobaczyć w zakładce "Realizacje".

O nas: Informacje
bottom of page