top of page
Husband and wife and their child moving

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

FAQ: Lista

CZYM RÓŻNI SIĘ JU&MI OD USŁUGI BIURA NIERUCHOMOŚCI?

Biuro nieruchomości pobiera ok. 3% wartości nieruchomości w przypadku sprzedaży lub 50-100% przy wynajmie. Prowizja jest niezależna od kwoty. Sprawia to, że w interesie pośrednika leży jak najszybsza sprzedaż lub wynajem kosztem ceny nieruchomości. W JU&MI zależny nam na podniesieniu wartości Twojej nieruchomości – dlatego właśnie nie pobieramy żadnej prowizji, jeśli nie uda nam się wynająć lub sprzedać Twojej nieruchomości powyżej wartości rynkowej. Jest to obopólna korzyść!

CZYM RÓŻNI SIĘ JU&MI OD USŁUGI PROJEKTANTA WNĘTRZ?

Projektanci wnętrz pobierają za swoje usługi ok. 100-200 zł za metr kwadratowy, a do tego musisz się liczyć z samodzielnym pokryciem kosztów wystroju, czyli zakupu mebli i akcesoriów. W JU&MI inwestujemy w aranżację własne pieniądze, dlatego możesz mieć pewność, że wszelkich zmian dokonamy w przemyślany i możliwie najbardziej efektowny sposób - od tego zależy nasze wynagrodzenie.

CZY USŁUGA WIĄŻE SIĘ Z REMONTEM LUB KONIECZNOŚCIĄ WYMIANY MEBLI?

Nie. Nasza usługa obejmuje uprzątnięcie nieruchomości, gospodarowanie przestrzenią, drobne zmiany w umeblowania oraz zabiegi dekoratorskie. Zależy nam na przyspieszeniu transakcji związanej z nieruchomością, dlatego remont generalny i wymiana całego umeblowania mija się z celem.

JAK DŁUGO TRWA PRZYGOTOWANIE NIERUCHOMOŚCI NA SPRZEDAŻ LUB WYNAJEM?

Czas realizacji jest uzależniony od stanu i wielkości nieruchomości, jednak cała metamorfoza potrwa nie więcej niż 7 dni.

KTO DOKONUJE POTRZEBNYCH DO WYKONANIA PROJEKTU ZAKUPÓW?

Wszelkie zakupy leżą po stronie JU&MI, zaś prace związane z podnoszeniem standardu nieruchomości wykonujemy za Ciebie po uzgodnieniu wszelkich szczegółów.

JAKĄ KWOTĘ JU&MI ZAINWESTUJE W MOJĄ NIERUCHOMOŚĆ?

Inwestujemy od 500 do 2000 zł w zależności od stanu i powierzchni nieruchomości.

W JAKI SPOSÓB SIĘ ROZLICZAMY?

Prowizja jest ustalana indywidualnie w trakcie bezpłatnej konsultacji i jest uzależniona od stanu i wielkości nieruchomości.
Rozliczamy się tylko i wyłącznie w przypadku sukcesu metamorfozy. Po dokonaniu transakcji sprzedaży lub wynajmu nieruchomości powyżej ceny rynkowej pobieramy wcześniej ustaloną prowizję.

NA CO JESZCZE CZEKAM?

Nie wiemy :)

bottom of page